Στις σέλφι με τον πρωθυπουργό το έριξε ο προκλητικός υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος με τη Ρένα Δούρου Τζέισον Αντιγόνη……γράφοντας μάλιστα διθυράμβους για τον Αλέξη Τσίπρα στο σχόλιο που συνοδεύει τη φωτογραφία. «Αλέξης Τσίπρας, ο πρωθυπουργός που δεν δίστασε να συγκρουστεί με το κατεστημένο και τα στερεότυπα» γράφει εξαίροντάς τον για τον δήθεν προοδευτισμό του.
Ας ενημερώσει κάποιος τον εκπρόσωπο του… «τρίτου φύλου» ότι επιλέχθηκε για την παράταξη της κυρίας Δούρου μόνο ως άπελπις προσπάθεια σωτηρίας και καθαρά για λόγους εντυπωσιασμού.